فراخوان هفتم می

09 ارديبهشت 1396 0 comment
(288 رای‌ها)
شمارش معکوس برای تغییر رژیم ملایان آغاز شده است
هم میهن ! فراخوان شاهزاده رضا پهلوی برای تشدید نافرمانی های مدنی و رهنمود ایشان برای آغاز اعتصاب های سراسری نیاز به پشتیبانی همه جانبه ما ایرانیان میهن دوست دارد. این خویشکاری ملی همه ایرانیانی است که خواهان آزادی میهن از زیر یوغ ملایان فاسد، مستبد و جنایتکار هستند.
همگامی با رهنمودهای شاهزاده رضا پهلوی در راستای پشتیبانی از مبارزات مسالمت آمیز مردم ایران، برای دستیابی به آزادی های سیاسی،زندگی شایسته و حقوق برابر برای همه شهروندان ایرانی، فارغ از جنسیت،باورهای مذهبی ،سیاسی و وابستگی های قومی است. این پشتیبانی مشوق کارآمدی برای تغییر سیاست دولت های جهان، به ویژه دولت ایلات متحده آمریکا است. که تاکنون در راستای تحمل این رژیم ضد ایرانی که ناقض همه حقوق انسانی و اجتماعی مردم ایران بوده، خواهد شد.
.همچنین حمایت یکپارچه و منسجم ما از مبارزات مسالمت آمیز مردم ایران در راه سرنگونی رژیم ملایان تضمینی خواهد شد برای جلوگیری از دخالتهای نظامی بیگانگان در امور داخلی میهن مان.بهمین منظور شما ایرانیان میهن دوست را فرامی خوانیم تا روز هفتم می ساعت14 درروبروی کاخ سفید در واشنگتن و در همین روز درمقابل ساختمان فدرال در لس آنجلس ایالت کالیفرنیا و نیز درانگلستان درشهرلندن  بین ساعت 16ـ 18 برابر خانه شماره 10 داونینگ استریت ( دفتر نخست وزیری بریتانیا) و همچنین درسوئد درشهر استکهلم  در ساعت 15 ـ 17  درمحل Sergeltorg Platan  گردهم می آئیم.
 
 پاینده باد ایران زنده باد آزادی
تلفن تماس   استکهلم   0046790454982 
                  لندن  00447752652728 
 


 
 
Like
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
 
Comment
 
Like
Like
Love
Haha
Wow
Sad
Angry
 
Comment

نظر دادن