سالگرد ربوده شدن فرود فولادوند به همراه دو تن از هموندان انجمن پادشاهی سیمرغ و کوروش لر در ترکیه بدست اهریمنان

29 دی 1395 0 comment
(1 رای)
انجمن پادشاهی ایران  در سال ۲۰۰۰ میلادی  بدست فرود فولادوند برپا شده است.
پایگاه این سازمان در لندن بوده و هست.در سال ۲۰۰۷ فرود فولادوند با کمک یک گروه نفوذی در خارج و داخل کشور و افراد نفوذ کرده بداخل سازمان، فرود فولادوند را به کشور ترکیه کشاندند و جمهوری اهریمنی با همکاری دولت ترکیه و دژخیمان خائن به ایران او و ۲ همراهش سیمرغ و کوروش لر را تحویل گرفته و بداخل ایران بردند و از آن پس هیچگونه خبری از این ۳ تن بدست نیامده .
 فرود فولادوند در درازای زندگانیش در لندن تنها با نام ایران زنده بود و زندگی میکرد .هرگز حتی یک لحظه در آرامش نبود و برای آزادی میهنش روز و شب در پیکار بود و همه زندگیش رو برای عشقش ،ایران گذاشته بود و آنچه را که آرزوش بود آگاهی رساندن و هوشیار کردن هممیهنانش و در آخر فدا کردن جان خود در راه میهن انجام داد .
نامشان در تاریخ ویادشان همواره در دلها خواهد ماند  .
پایگاه لندن با تمام هواداران درون و برون راه فرود فولادوند را ادامه خواهد داد. این سازمان در هیچ کجا شعبه ندارد .دفتر این سازمان در لندن هست و تمامی مشخصات در سایت انجمن پادشاهی ایران هست.افرادی در خارج کشورتلاش میکنند از نام انجمن پادشاهی ایران و آثار فرود فولادوند برای گمراه کردن و بدام انداختن میهندوستان استفاده کنند. هوشیار باشید و در صورت هرگونه تردید با ما تماس بگیرید.
پاینده ایران
برافراشته باد درفش شیر و خورشید ایران

نظر دادن